Copy

Když se pro udržitelnost nadchnou i firmy, budeme mít ještě větší dopad

Značku Contiqua jsme založili, protože chceme vymýšlet projekty, co nám dávají smysl. Proto jsme na konci roku spustili e-shop s prvními produkty. Pokud ale opravdu chceme ukázat, že dobrý design by měl problémy řešit, ne je vytvářet, musíme jít ještě dál.

Čím větší odpad, tím větší dopad

Abychom dosáhli skutečné pozitivních změny, je potřeba, aby se zapojili nejen jednotlivci, ale celé firmy. Protože čím víc se nás pro udržitelný design nadchne, tím větší dopad to celé nakonec bude mít.

I z firemních předmětů můžete mít radost

Jak by se měla prezentovat firma? Křiklavým deštníkem z katalogu, který se za měsíc rozpadne, nebo krásným pouzdrem na vizitky, které je ručně šité a navíc ze zachráněného materiálu? 

Jasně, někde už najdete i ekologické alternativy propagačních produktů nebo dárků pro partnery, často je to ale na úkor kvality, nebo je to na nich jednoduše vidět.

My ale mezi kvalitou a udržitelností dělat kompromis nechceme. Chceme dělat takové produkty, za které se nebudete muset stydět.

Promítnou vaši vizi, odvypráví váš příběh

Můžete si vybrat z naší minimalistické kolekce s ražbou vašeho loga, nebo si nechat navrhnout něco úplně na míru. Vymyslíme design, vybereme barvy kůže a nití a ušijeme v české manufaktuře. Společně můžeme vymyslet třeba:

  • Obaly na tablety

  • Obaly notebooky

  • Peněženky

  • Vizitkáře

  • Klíčenky

Stejně jako samotný předmět je důležité i jeho balení. Umíme promítnout vizi a příběh do obalu tak, aby zaujal na první pohled.

 

Kdo už myšlenku udržitelnější budoucnosti podporuje

S Wiesner Hager, Copy General, Impact HUB nebo Antalis už jsme kolekce na míru vymysleli a pustili do světa. Přidáte se k nim? Nebo znáte někoho, kdo zrovna udržitelný marketing ve firmě řeší?
→ Udržitelné firemní předměty na míru
Facebook
Instagram
Website


This email was sent to <<Na jaký mail Vám budeme newsletter posílat?>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
Contiqua · Staroměstské nám. 4/1 · Prague 11000 · Czech Republic

Email Marketing Powered by Mailchimp