Copy
V neděli 27. června jsme oslavili
19. narozeniny Nedoklubka
Nedoklubko vyrostlo a za dobu své působnosti už toho mnoho zvládlo. Z maličkého klubu působícího při jednom neonatologickém centru se rozrostlo do organizace, která podporuje rodiče předčasně narozených dětí v celé republice a na svém rozvoji neustále pracuje. Už 19 let je tady pro všechny blízké předčasně narozeného děťátka. 365 dní v roce. Každý den.
 
"Děkujeme, že sledujete naši činnost, že nám pomáháte, že jste našimi členy, našimi tvořilkami, našimi dárci, našimi partnery. Protože všechno to dobro, které nám dáváte, dělá Nedoklubko Nedoklubkem."
Tým Nedoklubka
 
K devatenáctému výročí
VÝROČNÍ ZPRÁVA 2020
Naši Výroční zprávu za rok 2020 provází 12 sil, stejně jako náš letošní kalendář. Podívejte se, co jsme společně v roce 2020 zvládli!
Děkujeme všem, co byli a jsou s námi!
 
prohlédněte si naši VÝROČNÍ ZPRÁVU 2020
DÍTĚ Z VĚTRU
Debutové album Vojty Nýdla věnováno
předčasně narozeným dětem

Klarinetista, zpěvák, textař a skladatel VOJTA NÝDL vydává své první sólové album. Písňové album DÍTĚ Z VĚTRU, k jehož realizaci přizval hudební producentku BEATU HLAVENKOVOU, věnoval předčasně narozeným dětem, s odkazem na vlastní rodinný příběh. www.vojtanydl.cz 
Kupte si CD Dítě z větru v našem Obchůdku. 
Část výtěžku putuje do veřejné sbírky na podporu naší činnosti a aktivit.
Děkujeme!
 Spolupráce s mojelátky.cz 
Celoročně pro nás dobrovolnice vyrábí zavinovačky, přehozy, ale také třeba bodýčka a čepičky pro předčasně narozená miminka do nemocnic po celé republice. 
Celý červenec je možné nakupovat materiál na šití i háčkování pro Nedoklubko se slevou 15% na celý sortiment na www.mojelatky.cz 🪡🧶
Stačí vložit kód: nedo15
Od růžové jen kapka k purpurové!

Nedoklubko má vedle sebe několik skvělých a stálých firemních partnerů, kteří pomáhají plnit jeho poslání. U příležitosti letošního Běhu a procházky pro MIMINKA DO DLANĚ nás oslovila s nabídkou spolupráce majitelka vínobistra Toskana v Praze Nuslích. Od našeho narozeninového měsíce června mají u pokladny naši sbírkovou kasičku a když si zakoupíte růžové víno PITTI ROSATO I.G.P., 50 korun z prodané lahve jde přímo Nedoklubku. Víno lze zakoupit buď osobně v nuselském bistru, případně na e-shopu Toskana.
NEDOKLUBKO.CZ
Facebook
Twitter
Link
Website
Copyright © Nedoklubko z.s. 2021

Nechcete již odebírat Novinky z Nedoklubka? Klikněte sem unsubscribe from this list.


This email was sent to <<E-mail>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
Nedoklubko · V Olšinách 16/82 · Praha 100 00 · Czech Republic

Email Marketing Powered by Mailchimp