Copy
PRAGUE HARLEY DAYS 2022  I  7 ČESKÝCH REKORDŮ PRO NEDOKLUBKO I PILULKA.CZ POMÁHÁ  I  JOSYMA BĚH UŽ TUTO NEDĚLI  I  KŘEST VÝROČNÍ MEDAILE  I  KOUZLO NOŠENÍ
NEDOKLUBKO NA PRAGUE HARLEY DAYS

Už tento víkend budeme součástí téhle legendární akce na pražském výstavišti v Holešovicích.
Budeme tam mít náš stánek, představíme horké novinky na podzim 2022, také naši činnost, nové materiály, dárky a projekty.
Nebude chybět ani tvořivá dílna pro ty nejmenší, fotokoutek a náš Obchůdek. 🛒🎁

REKORDY JOSEFA HOLOUBKA PRO NEDOKLUBKO

Pamatujete, jak jsme vás informovali o chlapečkovi, který se narodil teprve ve 22+6 t.t. a o jeho tatínkovi, který nám pravidelně posílá na náš transparentní účet korunu a inspirativní vzkaz ostatním? Josef Holoubek. Vloni pokořil 7 českých rekordů chůzí po ČR a letos má nový cíl, jak dál podporovat rodiče předčasně narozených dětí. "Na víc jak půl století starém kole bez přehazovačky a odpružení přejedu ČR tam a zpět horizontálně i vertikálně. Tímto netradičním projektem chci poukázat na práci neziskové organizace Nedoklubko a zároveň vytvořit 7 nových českých rekordů. Je to volné pokračování loňského stejnojmenného projektu, kdy se mi podařilo ujít pěšky 2 100 km za 31 dní. Nedoklubko mi dodávalo sílu, když jsem já tu svou dával synovi, který po předčasném narození bojoval o život. Tohle je jedna z cest, jak mohu svými aktivitami vybrat nějakou kačku na jejich činnost."
Vyrazil právě dnes! 1. září 2022 v 7:07 z nejzápadnějšího bodu ČR. Přejeme mu šťastnou cestu.

PILULKA POMÁHÁ NEDOKLUBKU
Zákazníci Pilulka.cz mají od července možnost ke svému nákupu přidat také dobročinný voucher na podporu naší činnosti. K dnešnímu dni se už jedná o částku vyšší než 70 000 Kč! Tato akce pokračuje do konce září.
Děkujeme Pilulka.cz a všem jejím zákazníkům za tuto podporu! 😍🙏
Více na tomto odkazu.
DĚTSKÉ BĚHY A PROCHÁZKA V MLADÉ BOLESLAVI
Už tuto neděli  4. září 2022!  
👇
 👉 REGISTRACE NA DĚTSKÝ ZÁVOD A PROCHÁZKU 👈
POZVÁNKA NA ROČNÍK 2022
KŘEST VÝROČNÍ MEDAILE 20 let v tom nejste sami
Společnost Bohemia mincovna CZ podpoří Nedoklubko vydáním limitované edice pamětních medailí k 20. výročí založení Nedoklubka. 
Medaile bude představena a uvedena do prodeje na 25. ročníku veletrhu Sběratel, který se koná na výstavišti PVA EXPO v Praze Letňanech v pátek a v sobotu 9. a 10. září 2022. 

Slavnostní křest medailí proběhne v pátek 9. září ve 12 hodin u společného stánku Bohemia mincovna a Nedoklubko.
Medaili pokřtí herečka Sara Sandeva a primář Neonatologického oddělení Fakultní nemocnice Bulovka MUDr. Martin Čihař. Buďte u toho s námi! Ženy a děti do 18ti let mají vstup zdarma. 
KOUZLO NOŠENÍ S NEDOKLUBKEM
Nedoklubko potkáte už tradičně na Festivalu o kontaktním rodičovství a nošení dětí KOUZLO NOŠENÍ. Letos se koná již čtvrtý ročník opět v Konferenčním centru City v Praze 4 na Pankráci, 17. září.
Přečtěte si rozhovor se zakladatelkou tohoto festivalu Michaelou Novákovou. 

 
Podpořte prostřednictvím Nedoklubka rodiny předčasně narozených dětí i Vy. Pošlete 200 Kč na náš TRANSPARENTNÍ ÚČET 1171717/0100.
Do poznámky napište balíček pro nedoklubko a můžete připsat i Vaše jméno nebo vzkaz, jako variabilní symbol platby uveďte 2209.
Pro platbu načtěte QR kód ve Vašem internetovém bankovnictví.
Podpořit rodiny můžete i prostřednictvím Darujme.cz. 
CHCI POSLAT SÍLU NEDOKLUBKU
DĚKUJEME ZA VAŠI PODPORU!
Facebook
Instagram
Website
Email
🤍 Nezapomeňte sledovat náš web, facebook a instagram.🤍

© NEDOKLUBKO, z.s. 
V Olšinách 16/82
100 00 Praha 10


This email was sent to <<E-mail>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
Nedoklubko · V Olšinách 16/82 · Praha 100 00 · Czech Republic

Email Marketing Powered by Mailchimp