Copy
SVĚTOVÝ DEN PREEKLAMPSIE  I  VÝŽIVA NEDONOŠENÝCH MIMINEK I DAR T-MOBILE  I PREMIÉRA VIDEA BĚHU A PROCHÁZKY PRO MIMINKA DO DLANĚ ČESKÉ REPUBLIKY 2022 I PRVNÍ DÁREK KE 20. NAROZENINÁM
PREEKLAMPSIE
Tato vážná těhotenská nemoc nemívá díky vysoké úrovni zdravotnictví v České republice fatální následky. Přesto i u nás komplikuje nejedno těhotenství a je častou příčinou předčasného porodu.

 V květnu jsme se věnovali tématu preeklampsie, sdíleli jsme informace i příběhy maminek, které preeklampsie postihla. 22. května jsme si připomněli Světový den preeklampsie.

Naše redaktorka Petra Kašparová je autorkou
rozhovoru s uznávaným odborníkem doc. MUDr. Ondřejem Šimetkou, PhD., MBA na toto téma. V rozhovoru se dozvíte informace o možnostech prevence této těhotenské nemoci.

nedoklubko.cz/preeklampsie
Na světě je 14. číslo časopisu NEJSTE V TOM SAMI na téma VÝŽIVA NEDONOŠENÝCH MIMINEK
Časopis vydáváme dvakrát ročně a distribuujeme ho zdarma v rámci našich Léčivých balíčků do všech perinatologických center v ČR. Vždy se zaměřujeme na jedno konkrétní téma. Cílem je dodat rodičům informace, víru a naději. 
Přečtěte si nejnovější vydání! 👇💜
Předání darů od T-mobile
Na začátku května jsme s velkou radostí předali neonatologickému oddělení VFN Praha tablety a chytré telefony s datovými tarify, které budou sloužit ke komunikaci personálu s rodiči. Pomohou zprostředkovat alespoň virtuální kontakt mezi miminky a jejich rodiči, kteří třeba v daný okamžik nemohou být fyzicky s nimi. Partnerem a také patronem projektu je společnost T-Mobile, která Nedoklubku darovala přístroje a postarala se o celou realizaci. Předání a zaškolení staničních sestřiček proběhlo v rodičovské místnosti a telefony a tablety už pomáhají těm, kdo to potřebují!💜 Děkujeme!
Na fotografii zleva: Jana Rosolová – staniční sestra oddělení JIP, Jan Hrdina – T-Mobile, Šárka Harvánková – staniční sestra oddělení ARO, David Rozenský – T-Mobile, Lucie Žáčková – Nedoklubko
Právě dnes mělo premiéru naše nové video z Běhu a procházky pro MIMINKA DO DLANĚ 2022
Podívejte se něj 👇💜
Ze startovného se podařilo získat více než milion korun.
1. května běžely a šly pro MIMINKA DO DLANĚ všechny generace, po celé České republice, ale i v zahraničí. Sdíleli jste  krásné záznamy, ze kterých vzniká video, které zveřejníme v průběhu června. Máme velkou radost z toho, jak jsme si to společně užili!
Podrobné výsledky na najdete na www.miminkadodlane.cz
 NEDOKLUBKO OSLAVÍ V ČERVNU 20 LET 
Dostali jsme první dárek! V našem Obchůdku máte po celý narozeninový měsíc "zásilkovné" zdarma!
V našem Obchůdku najdete oblíbené miniaturky srdíček, chobotniček nebo ponožtiček anebo naše reklamní předměty a tiskoviny. 
VSTOUPIT 👇🛒
Děkujeme společnosti Zásilkovna za dlouholeté partnerství. A také za první narozeninový dárek v podobě doručení všech červnových objednávek v našem Obchůdku zcela zdarma!
Facebook
Instagram
Website
Email
🤍 Nezapomeňte sledovat náš web, facebook a instagram.🤍

© NEDOKLUBKO, z.s. 
V Olšinách 16/82
100 00 Praha 10


This email was sent to <<E-mail>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
Nedoklubko · V Olšinách 16/82 · Praha 100 00 · Czech Republic

Email Marketing Powered by Mailchimp