Copy
* NEDOKLUBKO SE ROZLOUČILO SE SVÝM PATRONEM * NICU AWARENESS DAY * SVĚTOVÝ DEN PŘEDČASNĚ NAROZENÝCH DĚTÍ * KDYŽ HROZÍ PŘEDČASNÝ POROD * POLANSKÝ BĚH * 
NEDOKLUBKO SE ROZLOUČILO SE SVÝM PATRONEM JIŘÍM MENZELEM
Pane režisére, děkujeme za všechno, co jste pro naši zemi udělal! Čest Vaší památce. 
 
NICU AWARENESS DAY
V rámci celosvětového Dne zvyšování povědomí o práci na novorozeneckých jednotkách intenzivní péče (Neonatal Intensive Care Awareness Day) jsme se i my v České republice přidali a 30. září jsme celý den získávali příspěvky od rodičů, ale i novorozeneckých oddělení. Díky tomu vznikla tato koláž. Zas a znovu děkujeme lékařům a sestřičkám za péči o naše děti…
V Nedoklubku intenzivně pracujeme na jubilejních desátých oslavách Světového dne předčasně narozených dětí. Vzhledem k epidemiologické situaci a jejímu vývoji celé oslavy plánujeme jinak než doposud. Mnohem více se letos zaměříme na poděkování všem, kdo na neonatologických odděleních v České republice o předčasně narozená miminka pečují a více se také budeme věnovat prevenci předčasného porodu. U příležitosti oslav slavnostně pokřtíme knihu určenou primárně pro těhotné ženy, kterým z nějakého důvodu hrozí riziko, že jejich miminko přijde na svět předčasně. Všechny aktuální informace budeme průběžně přidávat na náš web.
Děkujeme společnostem Dräger, Nutricia a AbbVie a zejména lidem v nich, za podporu při organizování našich oslav.
Děkujeme vám za jakoukoli podporu a připojení se k oslavám. Více v našich listopadových Novinkách z Nedoklubka.
 
Nejste v tom sami... KDYŽ HROZÍ PŘEDČASNÝ POROD
 

O této knize jsme vás informovali už minulý měsíc. Kniha se nám krásně plní, pokřtíme ji v listopadu na tiskové konferenci k našim oslavám Světového dne předčasně narozených dětí. Následně ji darujeme na oddělení rizikového těhotenství v celé zemi a budeme postupně distribuovat tam, kde bude potřeba, kde bude pomáhat. 
Díky výzvě naší koordinátorky ve Zlíně Radky Divoké máme také založenu FINANČNÍ SBÍRKU NA PODPORU TÉTO KNIHY. 
 
Polanský charitativní běh 12. září 2020
(autor videa Jiří Šlachta)
V Polance nad Odrou se 12. září konal již 4. ročník charitativního běhu na podporu neonatologického oddělení Fakultní nemocnice Ostrava a novorozeneckého oddělení JIP 2 Městské nemocnice Ostrava. Na start se postavilo celkem 517 závodníků, kteří společně vyběhali pro dobrou věc úžasných 100 tisíc korun, které převzaly z rukou pořadatelů primářky obou oddělení ostravských nemocnic. Děkujeme našim koordinátorkám Heleně Valo a Kamile Juříčkové za skvělou práci!
Přeji si poslat sílu Nedoklubku
NEDOKLUBKO, z.s. 

Nechcete již odebírat Novinky z Nedoklubka? Klikněte sem  unsubscribe from this list
 
facebook
Webová stránka
Email


This email was sent to <<E-mail>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
Nedoklubko · V Olšinách 16/82 · Praha 100 00 · Czech Republic

Email Marketing Powered by Mailchimp