Copy
* Nedoklubko slaví osmnáctiny * To jsme my! * Seriál Nedoklubka * Světový den preeklampsie * Pomozte nám pomáhat * 

Nedoklubko slaví letos v červnu 18. narozeniny. Jeho součástí jsem se stala před deseti lety. Naše dcera, která se měla narodit v říjnu, přišla na svět už začátkem července. Cítila jsem obrovskou bezmoc a bolest. Taky intenzivní strach z neznáma a velkou nejistotu. Bála jsem se každého dalšího dne. Myslím ale, že při všem tom strachu a nejistotě jsem tenkrát nikdy neztratila naději. Zároveň jsem se postupem času naučila strach odbourávat, více důvěřovat lékařům a sestřičkám, taky sobě a nejvíc svojí holčičce… Byly to nejdelší tři měsíce v mém životě! 

Proč to vlastně píšu na úvod našeho červnového newsletteru? Protože tyhle moje pocity a vzpomínky s příběhy a vzpomínkami mých kolegyň tvoří Nedoklubko. Proto stále fungujeme, proto jsme tady každý den pro rodiče předčasně narozených dětí. Víme samy, jaké to je a v určité fázi našich životů jsme se rozhodly spojit se a pomáhat dál těm, kteří to potřebují. Kteří jsou na našem místě a bojí se, co bude dál.

Děkuji, že sledujete naši činnost, že nám pomáháte, že jste našimi členy, našimi tvořilkami, našimi dárci, našimi partnery. Protože všechno to dobro, které nám dáváte, dělá Nedoklubko Nedoklubkem. A může tak hrdě vkročit do dospělosti. ☺ 

Oslavte s námi v sobotu 27. června naše osmnáctiny. Sledujte nás na facebooku nebo instagramu, zapojte se do naší výzvy #pronedoklubko

Můžete na nás myslet, posílat finanční podporu, šít, háčkovat, psát příběhy, běhat, chodit na procházky, připít si na zdraví. Vaše i naše.

Děkujeme, že jste s námi!

Za celý tým Nedoklubka 

Lucie 

TO JSME MY!
Celý červen budeme představovat naše koordinátorky, partnery, členy. Budeme sdílet příběhy, psát o společných projektech a plánech, nakoukneme do historie Nedoklubka ...
SVĚTOVÝ DEN PREEKLAMPSIE
V květnové kampani Jednat včas! Vyšetřit včas! jsme  upozornili širokou veřejnost na zákeřnou nemoc zvanou preeklampsie. Nemoc, která postihuje těhotné ženy a stojí až za 20 procenty předčasných porodů. V Nedoklubku se snažíme podporovat rodiče po předčasném porodu. Zaměřili  jsme se proto zejména na to, abychom co nejvíce těhotných žen a třeba i žen, které těhotenství plánují, upozornili na možný screening preeklampsie, testy, ale také příznaky nemoci.
 
SDÍLEJTE! Průběh kampaně, důležité odkazy a mediální výstupy. I drobná zmínka může třeba oddálit předčasný porod.
SERIÁL NEDOKLUBKA
V průběhu května jsme začali na sociálních sítích sdílet seriál pro malé bojovníčky. Úžasné texty maminky předčasně narozené Emmy, která ve svých krátkých kapitolách popisuje strach, naději, pokroky své i její malé velké bojovnice. V jejích textech najdete naději, víru a povzbuzení, také slova útěchy a cestu osobního rozvoje. Stojí za přečtení.
Nedoklubko je tu pro všechny rodiče předčasně narozených dětí. Už 18 let. Z malého klubu při jednom neonatologickém oddělení vyrostlo do organizace, která podporuje rodiče v celé zemi. V České republice se předčasně narodí osm tisíc miminek ročně. Pomozte nám vybrat částku, která nám celý následující rok pomůže plnit naše poslání. 
NEDOKLUBKO, z.s. 

Nechcete již odebírat Novinky z Nedoklubka? Klikněte sem  unsubscribe from this list
 
facebook
Webová stránka
Email


This email was sent to <<E-mail>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
Nedoklubko · V Olšinách 16/82 · Praha 100 00 · Czech Republic

Email Marketing Powered by Mailchimp