Copy
Získali jsme Cenu veřejnosti a druhé místo v kategorii Střední neziskovka!
Ve čtvrtek 20. ledna 2022 proběhlo slavnostní předávání NEZISKOVKA ROKU 2021 ve Švandově divadle v Praze. Šlo už o 9. ročník prestižního ocenění, které vyzdvihuje a podporuje neziskový sektor v České republice. Nedoklubko bylo nominováno v kategorii Střední neziskovka a umístilo se na krásném 2. místě. V Ceně veřejnosti získalo 1092 hlasů z celkových 4639. Téměř čtvrtina všech hlasujících hlasovala právě pro Nedoklubko. Celým večerem provázela s noblesou sobě vlastní Martina Šmuková.
Na začátku bylo více než 70 nominovaných neziskovek. Po přihlášení a vyplnění sebehodnotícího formuláře následovalo třífázové hodnocení přihlášených neziskovek. Proběhla kontrola poskytnutých podkladů k přihlášce (formální kontrola), pokračovala dílčími kontrolami hodnotitelů nejúspěšnějších organizací a v závěrečné fázi se finalisté prezentovali před odbornou komisí. Nedoklubko se dostalo do finále ocenění Neziskovka roku, mezi tři neziskovky v kategorii Střední neziskovka… „Vnímáme to jako velkou odměnu za naši práci. Už dostat se do finále byl pro nás obrovský úspěch! Máme radost z druhého místa v odborném hodnocení kvality řízení naší organizace, ale snad ještě větší radost máme z ocenění Ceny veřejnosti. Je to pro nás známka toho, že naše práce rezonuje napříč společností a je to pro nás velká čest, ale i závazek do další činnosti“, uvedla po převzetí ceny Lucie Žáčková, ředitelka Nedoklubka. „Děkuji kolegyním Andree Dohnalové a Markétě Řehořové z výkonné rady Nedoklubka a také všem našim regionálním koordinátorkám a ostatním dobrovolníkům. Je to práce nás všech. Velmi blahopřejeme všem ostatním finalistům, už samotné finále je krásným oceněním všech, kteří pomáhají druhým a rozvíjí neziskový sektor a občanskou společnost“, doplnila Žáčková.

Hodnotící proces ocenění Neziskovka roku 2021 je založen na unikátní metodice „Zdravé organizační řízení“©. Tato metodika byla vytvořena Nadací rozvoje občanské společnosti ve spolupráci s odborníky z Univerzity Karlovy v Praze v roce 2013. Na hodnocení  spolupracují nezávislí odborníci z řad komerčního i neziskového sektoru, státní správy, experti a významné osobnosti, které se aktivně podílejí na rozvoji občanské společnosti v ČR.

DĚKUJEME ZA VAŠI PODPORU!
View this email in your browser
facebook
Webová stránka
Email
© NEDOKLUBKO, z.s. 

Nechcete již odebírat Novinky z Nedoklubka? Klikněte sem  unsubscribe from this list
 
Twitter
Facebook
Website


This email was sent to <<E-mail>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
Nedoklubko · V Olšinách 16/82 · Praha 100 00 · Czech Republic

Email Marketing Powered by Mailchimp