Copy
Nedoklubko. Už 18 let je tady pro všechny blízké předčasně narozeného děťátka. 365 dní v roce. Každý den.

Za dobu své působnosti pořádně vyrostlo a už toho mnoho zvládlo. Z maličkého klubu působícího při jednom neonatologickém centru se rozrostlo do organizace, která podporuje rodiče předčasně narozených dětí v celé republice a na svém rozvoji neustále pracuje. Dnešní Novinky z Nedoklubka jsme věnovali aktuálním a důležitým projektům, kterým se věnujeme.

Děkuji, že jste s námi už 18 let. Díky vám může Nedoklubko hrdě vstoupit do dospělosti.

Za celý tým Nedoklubka
Lucie Žáčková

JAK JSME SLAVILI PO CELÉ ČR? PODÍVEJTE SE NA VIDEO! 
 
V rámci narozeninových oslav jsme rozdali 480 cupcaků, 12 dortů a 1 chleba :). Pro rodiče jsme do porodnic přinesli 670 Léčivých balíčků Pomáháme srdcem, 700 Čepiček na doma a 580 chobotniček. Předali jsme 105 boxů na dárky a 44 stojanů na tiskoviny. Navštívili jsme všechna spolupracující centra, tedy 31 nemocnic.

K narozeninám jsme v průběhu června dostali od 256 dárců z celé republiky v naší narozeninové výzvě na Darujme.cz celkem 155 411 Kč. Děkujeme!
NULOVÉ ODLOUČENÍ. SPOLEČNĚ PRO LEPŠÍ PÉČI.
Nedoklubko se ve spolupráci s českými neonatology zapojuje do celosvětové kampaně Zero separation / Nulové odloučení – to je hlavní motto kampaně, která se celosvětově spouští v péči o novorozence. Jejím cílem je umožnit predčasně narozeným a nemocným novorozencům přítomnost jejich rodičů. Česká republika je součástí této iniciativy díky členství v evropské organizaci EFCNI a spolupráci EFCNI s Českou neonatologickou společností. 
NAKUPUJETE NA INTERNETU? KAŽDÝM NÁKUPEM MŮŽETE PODPOŘIT NEDOKLUBKO!

Můžete nám pomoci, aniž by vás to cokoliv stálo. Stáhněte si Pomocníka do vašeho prohlížeče (Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera) a my za to dostaneme od GIVTu 50 korun. Akce platí od 20. – 23. 7. 2020. S givtím Pomocníkem můžete nakupovat přes internet jak jste zvyklí, ale část peněz z vaší objednávky půjde na dobrou věc pro naši organizaci. Důležité je, že při tom neplatíte nic navíc a Pomocník vás vždy upozorní na možnost přispět tam, kde je to možné. 😍
Děkujeme, za všechny stažené Pomocníky a sdílení tohoto příspěvku mezi vaše blízké, vážíme si toho.

Pomocníka si přidejte tady 👉  https://bit.ly/50Kc-pro-Nedoklubko   👈
NEDOKLUBKO JE PLNOLETÉ!
NEDOKLUBKO, z.s. 

Nechcete již odebírat Novinky z Nedoklubka? Klikněte sem  unsubscribe from this list
 
facebook
Webová stránka
Email


This email was sent to <<E-mail>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
Nedoklubko · V Olšinách 16/82 · Praha 100 00 · Czech Republic

Email Marketing Powered by Mailchimp