Copy
* Radek Boborák pro Neodklubko * Kouzlo nošení * Giving Tuesday s Českou poštou  * Přehozy přes inkubátory pro Zlín * Běh pro miminka do dlaně * Kam se chystáme? *
SVĚTOZNÁMÝ HORNISTA RADEK BABORÁK ZAHRAJE PRO NEDOKLUBKO
Zveme vás na koncert Radka Baboráka a jeho Orquestriny. Už v pondělí 9. března v klubu La Fabrika v Praze. Vstupenka stojí 300 korun a celý výtěžek je určen na vydání nového čísla našeho časopisu Nejste v tom sami. Tématem aktuálního čísla je Follow up a následná péče o předčasně narozené děti. My tam budeme a spolu s námi i lékaři a sestry z pražských neonatologií. Těšíme se na setkání i s vámi. Děkujeme, Radku!
 
NEDOKLUBKO NA FESTIVALU KOUZLO NOŠENÍ
Druhý ročník festivalu Kouzlo nošení proběhne v sobotu 14. března 2020 v Konferenčním centru City v Praze a my můžeme být opět součástí. Loni jsme si díky úžasným partnerům akce a hlavně díky organizátorce Míše Novákové odnesli dar pro Nedoklubko více než 20 tisíc korun! 

Akce je určena všem nadšencům a podporovatelům nošení dětí, ale i těm, kteří nošení neznají a chtěli by se o něm něco dozvědět. Těšíme se na viděnou.

více

GIVING TUESDAY S ČESKOU POŠTOU
177 chobotniček, 149 čepiček, 25 kulíšků, 100 párů ponožek a 47 srdíček.
Přesně tolik uháčkovaly šikovné dámy – pošťačky. Česká pošta v rámci Giving Tuesday 2019 vyhlásila výzvu k tvoření pro předčasně narozená miminka a jejich maminky. Moc děkujeme!
ZLÍN MÁ NOVÉ PŘEHOZY PŘES INKUBÁTORY

Neonatologické oddělení KNTB Zlín získalo deset originálních přehozů přes inkubátory v hodnotě 40 tisíc korun, které byly pořízeny díky dárcovské výzvě Policie ČR. Příslušníci Policie přispěli částkou 11 919 Kč. Zbylou částku se podařilo vybrat na akcích v regionu, kterých se osobně účastnily Radka Divoká a Kája Uherková, koordinátorky Nedoklubka a také díky výzvě na portálu Darujme.cz. Děkujeme všem za podporu. Miminka zase budou mít více klidu a pohodlí růst a správně se vyvíjet.

více

BĚH PRO MIMINKA DO DLANĚ 3. 5. 2020: NOVINKA - POBĚŽTE JAKO TÝM!
Sestavte ve vaší firmě nebo s přáteli běžecký tým a zaběhněte si společně pro miminka do dlaně! 
 
V týmu je síla. Na neonatologii také záleží na perfektně sehraném týmu - jen ten dokáže správně a nejlépe pečovat o předčasně narozená a nemocná miminka.

Startovné pro týmy zahrnuje plný batůžek dárků, vstup do VIP zóny a hlasovací srdíčko pro vaši oblíbenou neonatologii. Přihlaste se ZDE
KAM SE CHYSTÁME?
LETOS SLAVÍME 18. NAROZENINY! PODPOŘTE NÁS A POMÁHEJTE TAKÉ RODINÁM PŘEDČASNĚ NAROZENÝCH DĚTÍ
DĚKUJEME, ŽE JSTE S NÁMI :)
NEDOKLUBKO, z.s. 

Nechcete již odebírat Novinky z Nedoklubka? Klikněte sem  unsubscribe from this list
 
facebook
Webová stránka
Email


This email was sent to <<E-mail>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
Nedoklubko · V Olšinách 82 · Praha 100 00 · Czech Republic

Email Marketing Powered by Mailchimp