Copy
VÝROČNÍ ZPRÁVA 2021 V NOŠENÍ JE KOUZLO VÝSTAVA U APOLINÁŘE MOJE PRVNÍ VÁNOCE
Posláním Nedoklubka je pomáhat rodinám po předčasném porodu. Naše činnost se v průběhu let rozšířila na množství aktivit, které toto poslání komplexně naplňují. V letošním roce pokračujeme v projektech a kampaních předchozích let a soustředíme se na jejich udržitelnost a rozvoj. 
V naší Výroční zprávě za rok 2021 najdete podrobné informace o naší celoroční činnosti a všech našich aktivitách. 
KOUZLO NOŠENÍ 🤱💜

V září jsme se účastnili festivalu, který se celý točí kolem nosítek, šátků, mateřské módy, ale hlavně rad, tipů a triků, jak správně nosit, jak vázat šátek, jak nošení přijmout jako přirozenou součást života s miminkem. My jsme měli možnost účastnit se už po čtvrté a díky vystavovatelům a také účastnicím festivalu jsme si odnesli neuvěřitelný výtěžek ve výši 29 370 Kč! Děkujeme zakladatelce festivalu a lektorce nošení Míše Novákové, která si Nedoklubko vybrala pro spolupráci. Moc si toho vážíme. 🙏💜
V nošení je kouzlo! A pro maminky nedonošených dětí zvlášť. 

VERNISÁŽ VÝSTAVY KOJENÍ PŘEDČASNĚ NAROZENÝCH DĚTÍ "U APOLINÁŘE"
17. října jsme slavnostně zahájili putovní výstavu Každá kapka vede k cíli. Výstava byla poprvé představena v srpnu u příležitosti Světového týdne kojení ve vestibulu zlínské porodnice a od 17. října do 15. listopadu si ji můžete prohlédnout ve vestibulu Gynekologicko-porodnické kliniky 1. LF UK a VFN v Praze. 
Cílem výstavy je putovat po českých perinatologických centrech, upozorňovat na problematiku předčasného porodu a důležitosti mateřského mléka.
Kde byste si ji přáli příště navštívit vy?
#kojeni #kazdakapkavedekcili
Děkujeme partnerům Medela SK&CZ a Weleda
VÁNOČNÍ SBÍRKA PRO PŘEDČASNĚ NAROZENÁ MIMINKA
🎄 V Nedoklubku už myslíme na Vánoce. A na všechna miminka do dlaně, která měla slavit svoje první Vánoce až příští rok, ale svůj první Štědrý den stráví na neonatologii. 💜  Téměř 600 rodin stráví už letos adventní čas v jednom z českých neonatologických oddělení. Pro tyto rodiny už tradičně připravujeme vánoční balíčky, které je v této výjimečné a pro ně náročné době potěší.
Přidejte se a podpořte miminka na Vánoce s námi.

První předčasné Vánoce miminek do dlaně

CHCI POSLAT VÁNOČNÍ DÁREK MIMINKŮM
DĚKUJEME, ŽE JSTE S NÁMI!

VAŠE NEDOKLUBKO
Facebook
Instagram
Website
Email


This email was sent to <<E-mail>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
Nedoklubko · V Olšinách 16/82 · Praha 10 10000 · Czech Republic

Email Marketing Powered by Mailchimp