Copy
* Výroční zpráva 2019 * Obchůdek Nedoklubka * Knížka Co když hrozí předčasný porod? * JOSYMA BĚH v Mladé Boleslavi * Kouzlo nošení * Polanský charitativní běh 
VYDALI JSME VÝROČNÍ ZPRÁVU ZA ROK 2019
Zavzpomínejte s námi na loňský rok, kdy jsme mohli běhat pro miminka do dlaně, pořádat a účastnit se různých akcí s cílem podpořit neonatologická centra, zvyšovat povědomí o předčasném porodu a navštěvovat nemocnice. Seznamte se s našimi koordinátorkami, podívejte se, kteří partneři nás podporovali a jak jsme celý rok 2019 zvládli. 
OBCHŮDEK NEDOKLUBKA
S velkou radostí oznamujeme, že spouštíme náš Obchůdek. Naše dárky jsou krásné a s láskou tvořené. Proto vznikl nápad několik pro Nedoklubko typických předmětů také prodávat. Založili jsme veřejnou sbírku, která tento druh prodeje umožňuje. Udělejte radost sobě nebo svým blízkým. Uděláte velkou radost i nám.
Výtěžek z prodeje použijeme na náklady spojené s prevencí předčasných porodů a edukací rodičů v této oblasti.
-> VSTOUPIT DO OBCHŮDKU <-
CO KDYŽ HROZÍ PŘEDČASNÝ POROD?
Knížka pro těhotné ženy, kterým hrozí předčasný porod nebo se ho obávají...
Každá z nás, maminek po předčasném porodu, ví, jak náročné období přichází po předčasném příchodu miminka na svět. Doba, která následuje je tak vyčerpávající. Záleží na okolnostech porodu, na zdravotním stavu miminka v souvislosti s mírou jeho nezralosti, na psychickém rozpoložení maminky a ostatních členů rodiny. Záleží na přístupu zdravotníků, na tom, jak to všechno dohromady „hraje“. Naše připravovaná knížka cílí na ženy, které patří do rizikové skupiny těhotných, hrozí jim předčasný porod nebo se ho obávají. Na knize se podílejí přední čeští neonatologové, porodníci, zdravotní sestry a psychologové a také maminky z celé republiky. Z obsahu vybíráme: Nejčastější příčiny předčasného porodu, Kdy volat nebo rovnou jít ke svému gynekologovi?, Mýty a pověry versus fakta...aj.
JOSYMA BĚH na podporu novorozenecké JIP Klaudiánovy nemocnice Mladá Boleslav  
V neděli 6. září proběhl v mladoboleslavském parku Štěpánka osmý ročník běhu městem, letos poprvé pod názvem JOSYMA běh. Už podruhé se běželo pro miminka do dlaně z Mladé Boleslavi. Stejně jako vloni jsme pořádali dětské běhy ve čtyřech kategoriích. Přihlásilo se nám celkem 72 dětí. Všichni účastníci běželi statečně až do cíle, kde každý dostal medaili v podobě háčkovaného purpurového srdce. V našem běhu totiž není důležité vyhrát, ale dosáhnout cíle", říká Martina Jurčová, koordinátorka Nedoklubka pro mladoboleslavskou neonatologii.
POJĎTE S NÁMI PODLEHNOUT KOUZLU NOŠENÍ
Již tuto sobotu 12. září v Konferenčním centru City v Praze 4
Už podruhé má Nedoklubko možnost být součástí této skvělé akce. Kouzlo nošení - festival o kontaktním rodičovství a nošení dětí je určen nejen fanouškům nošení dětí, ale pro všechny rodiče, protože nabízí různá aktuální témata jako první pomoc dětem, spánek a kojení, dětské emoce i psychika či zdravý životní styl! Během praktických workshopů se naučíte nejrůznějším stylům vázání dětí. Vystavovatelé nabídnou širokou škálu šátků, nosítek, nosícího oblečení a dalších produktů. Novinky tohoto ročníku, které jsou zdarma, jsou konzultační a tester zóna, workshopy vázání základního úvazu na břicho a nastavování Vašich nosítek. Protože doba je nyní nejistá, nabízí se i možnost shlédnout většinu přednášek ONLINE.
POLANSKÝ CHARITATIVNÍ BĚH

12. září 2020 se uskuteční již 4. ročník Polanského charitativního běhu. Zveme vás do Polanky nad Odrou, kde právě během sdělíme rodinám předčasně narozených dětí, že V TOM NEJSOU SAMI. Zároveň poděkujeme  a předáme výtěžek akce oddělení neonatologie Fakultní nemocnice Ostrava a Městské nemocnice Ostrava za jejich obětavou práci. Tato charitativní akce je zároveň neoficiálním setkáním rodin nedonošených dětí, kde se mohou setkat s lékaři a sestřičkami, kteří jim byli oporou na těžkém startu do života.

Těšíme se na Vás na startu 4. ročníku Polanského charitativního běhu, protože „KAŽDÝ JE JEDNOU NA STARTU“.

více

Děkujeme, že pomáháte s námi
NEDOKLUBKO, z.s. 

Nechcete již odebírat Novinky z Nedoklubka? Klikněte sem  unsubscribe from this list
 
facebook
Webová stránka
Email


This email was sent to <<E-mail>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
Nedoklubko · V Olšinách 82 · Praha 100 00 · Czech Republic

Email Marketing Powered by Mailchimp