Copy
Dobrý den!
Děkujeme Vám, že odebíráte naše Novinky. V červnu Nedoklubko oslaví 20 let od svého vzniku. Za tu dobu ušlo dlouhou cestu a z malého klubu rodičů se stalo velkou organizací, která pomáhá rodinám předčasně narozených dětí v celé České republice. 
Rodiče předčasně narozených dětí podporujeme od prvních chvil. Usnadňujeme jim přijmout situaci spojenou s nečekaným příchodem jejich děťátka na svět. Podporujeme rodiče, kteří jsou se svými dětmi ještě v nemocnicích i ty, kteří jsou už doma. Jsme tu pro každého, kdo u nás hledá pomoc nebo podporu. Každý den. 
Podpořte rodiny předčasně narozených dětí.
DARUJTE NEDOKLUBKU FINANČNÍ DAR K NAROZENINÁM ANEBO SE STAŇTE NAŠÍM PRAVIDELNÝM DÁRCEM!

TŘI DVACKY zajistí LÉČIVÝ BALÍČEK pro jednu maminku. 

Fungujeme jen díky podpoře dárců a partnerů a vážíme si každého z nich, ať už nás podporují jednorázově nebo pravidelně, jakoukoliv částkou. 
CHCI DAROVAT
Váš příspěvek pomůže tomu, abychom mohli zajistit dostatek potřebných informační materiálů pro rodiny, které potkal předčasný porod jejich děťátka.  
Děkujeme Vám
💜
Vaše Nedoklubko
P.S.: Je mnoho způsobů, kterými se dá pomáhat. Děkujeme všem, kteří Nedoklubko podpořili, ať už jakýmkoliv způsobem.
Dobro tvoří další dobro, my ho vnímáme, posíláme dál a děkujeme za to každý den!Najdete nás na facebooku, Instagramu, twitteru i v podcastech. Anebo nám můžete napsat na nedoklubko@nedoklubko.cz
Facebook
Instagram
Website
Email
© NEDOKLUBKO, z.s. 
V Olšinách 16/82
100 00 Praha 10


This email was sent to <<E-mail>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
Nedoklubko · V Olšinách 16/82 · Praha 100 00 · Czech Republic

Email Marketing Powered by Mailchimp