Copy
VÝROČNÍ MINCE NEDOKLUBKA I SVĚTOVÝ TÝDEN KOJENÍ PODPORA RODIN V NEMOCNICÍCH I JOSYMA BĚH - REGISTRACE DĚTÍ I KDE NÁS MŮŽETE V ZÁŘÍ POTKAT
MINCE PRO NEDOKLUBKO - 20 LET V TOM NEJSTE SAMI

Mezi naše partnery a podporovatele se letos zařadila i společnost Moje mincovna CZ, která se rozhodla naši činnost podpořit prostřednictvím prodeje limitované edice pamětních medailí vydaných ryze českou numismatickou značkou Bohemia mincovna. 
„Inspirací k designu pamětní medaile „Nedoklubko - 20 let v tom nejste sami“ se stal motiv miminka v dlani, který dokonale vystihuje zranitelnost předčasně narozeného dítěte a množství podpory, péče a lásky, které potřebuje, jak ze strany lékařů, tak hlavně ze strany rodičů. Ražba medaile byla následně provedena ve dvou specifikacích: v nejvyšší mincovní kvalitě z ryzího stříbra a rovněž v čistém ražebním lesku ze speciální slitiny oceli a niklu. Obě ražby jsou přísně limitované počtem 100, resp. 1000 exemplářů,“ popisuje genezi návrhu a výroby medaile ředitel společnosti Bohemia mincovna Luboš Krčil.

Výroční pamětní medaile „Nedoklubko - 20 let v tom nejste sami“ budou uvedeny do prodeje na nadcházejícím veletrhu Sběratel, největší sběratelské akci tohoto druhu ve střední a východní Evropě, který se uskuteční 9. a 10. září 2022 na výstavišti PVA EXPO PRAHA. Od září bude možné mince zakoupit i v našem Obchůdku.

„Věřím, že vybraná finanční částka pomůže mnoha rodinám, jejichž miminko přišlo na svět dříve, než čekali, a stane se základem našeho dlouhodobého partnerství.“ vyjádřil se k projektu ředitel společnosti Moje Mincovna CZ, Libor Veselý.

SVĚTOVÝ TÝDEN KOJENÍ S NEDOKLUBKEM

Naše koordinátorky navštívily celkem 20 neonatologií a předaly téměř 500 balíčků ke Světovému týdnu kojení. Součástí balíčku byl časopis Nejste v tom sami na téma Výživa nedonošených miminek, komunikace ke kojení a dárky partnerů kampaně Medela a Weleda. Světový týden kojení jsme zahájili ve zlínské porodnici Výstavou fotografií Silvie Valouškové s názvem Kojení předčasně narozených dětí s podtitulem Každá kapka vede k cíli. Výstava je putovní a dalším místem, kde bude představena je Zemská porodnice u Apolináře v Praze. 

PODPOŘTE S NÁMI RODINY PŘEDČASNĚ NAROZENÝCH DĚTÍ UVÍTACÍM TERAPEUTICKÝM BALÍČKEM
Tiskoviny a dárky, které v nemocnicích předáváme zdarma, jsou v hodnotě 200 Kč pro jednu rodinu. Ročně se předčasně narodí až 8500 dětí, jejichž rodiny podpoříme co nejdříve po porodu prostřednictvím příběhů, informací a článků v tiskovinách a také drobnými dárky s terapeutickým posláním, které dostanou od sestřiček. 
#balicekpronedoklubko
Takové rodiny můžete podpořit prostřednictvím Nedoklubka i Vy. Jednoduše pošlete 200 Kč na náš TRANSPARENTNÍ ÚČET 1171717/0100.
Do poznámky napište balíček pro nedoklubko a můžete připsat i Vaše jméno nebo vzkaz, jako variabilní symbol platby uveďte 2208.
Pro platbu načtěte QR kód ve Vašem internetovém bankovnictví.
Podpořit rodiny můžete i prostřednictvím Darujme.cz. 
CHCI POSLAT SÍLU NEDOKLUBKU
DĚTSKÉ BĚHY A PROCHÁZKA V MLADÉ BOLESLAVI
Poběžte nebo pojďte s námi 4. září 2022 pro miminka do dlaně v Mladé Boleslavi!  
👇
 👉 REGISTRACE NA DĚTSKÝ ZÁVOD A PROCHÁZKU 👈

 
Dětské běhy s Nedoklubkem a procházka, kterou letos připravuje Centrum Zuzka, jsou doprovodným programem JOSYMA běhu v Mladé Boleslavi, jehož výtěžek bude věnován neonatologickému oddělení Klaudiánovy nemocnice.
AKCE V ZÁŘÍ NA KTERÝCH NÁS POTKÁTE
2. - 4. září - 10. PRAGUE HARLEY DAYS
2. září - MĚLNÍK DEN MATEŘSTVÍ A KRÁSY
4. září - MLADÁ BOLESLAV JOSYMA BĚH
9. - 10. září - PRAHA VELETRH SBĚRATEL 
10. září - ČESKÉ BUDĚJOVICE SETKÁNÍ RODIN
14. září - PRAHA ŠKOLENÍ VÝVOJOVÉ PÉČE V NEONATOLOGII
17. září - PRAHA KOUZLO NOŠENÍ
DĚKUJEME ZA VAŠI PODPORU!
Facebook
Instagram
Website
Email
🤍 Nezapomeňte sledovat náš web, facebook a instagram.🤍

© NEDOKLUBKO, z.s. 
V Olšinách 16/82
100 00 Praha 10


This email was sent to <<E-mail>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
Nedoklubko Obchůdek · V Olšinách 16/82 · Praha 10 10000 · Czech Republic

Email Marketing Powered by Mailchimp