Copy
Vaata uudiskirja oma brauseris

Head Lääne-Harju Koostöökogu liikmed ja uudiskirja tellijad!


Tutvustame meie uut (vana :)) büroojuhti Piiat! Lisaks tuleb uudiskirjas juttu möödunud 2019. a sügise ja saabuvast 2020. a kevadisest taotlusvoorust. Samuti pöörame pilgud maal elamist ja tegutsemist propageerivate sündmuste poole ja  räägime uuest rahvusvahelise koostööprojekti ettepanekust. Head lugemist!
Aasta algusest liitus meie väikese tiimiga büroojuht Piia Kärssin. LHKK pole Piiale aga sugugi võõras, nimelt on ta ka tegevusgrupi esimene tegevjuht, samuti olnud kursis uuemate arengutega hindamiskomisjoni liikme ja taotleja rollis. Tere tulemast tagasi! Piia kontaktid leiate: https://vomentaga.ee/kontakt

2019. a II taotlusvoorus kiideti Lääne-Harju Koostöökogu juhatuse poolt heaks:

  • 9 projektitoetuse taotlust summas 252 017,28 eurot meetmes 1.2 Tooted ja teenused 
  • 5 projektitoetuse taotlust summas 97 358,24 eurot meetmes 2.1 Kogukond 
Heaks kiidetud projektide loetelu. Tänaseks on taotlejatel käes ka PRIA otsused. Soovime  edu projektide elluviimisel!

2020. a taotlusvoor toimub 30.03.-06.04.2020 kl 17:00


Avatud on meetmed:

1.2 Tooted ja teenused summas 341 312,03 eurot 

2.2 Elukeskkond summas 134 773,96 eurot

Veebruaris toimuvad piirkondlikud nõustamispäevad suuremates keskustes. Tulge kohale ja arutleme, kas ja kuidas teie projektiidee võiks toetust saada.

Detailne info taotlemise tingimuste kohta!
19. juulil 2020 toimub kuues üle-eestiline Avatud Talude Päev. Lääne-Harju Koostöökogu on taas piirkondliku koordinaatori rollis.

Head talud, kes te tunnete huvi päevaga liitumise vastu, võtke palun ühendust Piiaga piia@vomentaga.ee, 505 0444. Kes on juba oma otsuses kindel, registreerige oma osalemine.

Samuti kutsume üles liituma Lääne-Harjumaa Avatud Talude grupiga.
Kui Avatud Talude Päev on kõigile juba hästi teada sündmus, siis 26. septembril 2020 teist korda toimuv Maal Elamise Päev on uus algatus. 

Osalema kutsutakse omavalitsusi ja kogukondi, kes tahavad tähistada oma ägedat elukeskkonda, on valmis seda tutvustama teistelegi ja isegi ehk uusi kogukonnaliikmeid vastu võtma.

Vaadake lisainfot Maal Elamise Päeva kodulehelt või küsige Edelt, ede@vomentaga.ee, 5808 5407.
Lääne-Harju Koostöökogu on saanud kutse osaleda rahvusvahelises LEADER koostööprojektis Museos Vivos (Elavad muuseumid), mida on juba edukalt rakendatud kuue Hispaania tegevusgrupi poolt. Sel perioodil soovivad projektiga liituda veel Hispaania, Rumeenia ja Tšehhi tegevusgrupid.

Projekti eesmärk on tõsta muuseumide ja vaatamisväärsuste tuntust ja külastatavust, kasutades selleks ühisturundust ning uusi tehnoloogilisi lahendusi, mis võimaldavad iseseisvat, aga kontrollitud juurdepääsu muuseumidele.

Projekti kohta saate rohkem infot hispaaniakeelselt kodulehelt http://museosvivos.com ja inglisekeelsest videost https://vimeo.com/318856729.

Huvitatud muuseumidel ja vaatamisväärsustel palume endast märku anda Edele, 58085407, ede@vomentaga.ee
 
Lääne-Harju Koostöökogu Facebook Lääne-Harju Koostöökogu Facebook
Lääne-Harju Koostöökogu veebileht Lääne-Harju Koostöökogu veebileht
Jaga Facebookis Jaga Facebookis
Edasta kirja teel Edasta kirja teel
Autoriõigus © 2020 Lääne-Harju Koostöökogu