Copy

Head Lääne-Harju Koostöökogu liikmed ja uudiskirja tellijad!


Lääne-Harju Koostöökogu ÜLDKOOSOLEK toimub 23. mail 2019. a. algusega kell 18.00 Ristna sadamas.

Ootame kõiki koostöökogu liikmeid osalema!
Registreerimine

Üleskutse: Liitu Porikuu festivali 2019 programmiga!

Möödunud aasta sügisel sai hoo sisse Eestis omalaadne Porikuu festival, mille raames leiavad Loode-Eestis oktoobrist novembrini aset erineva iseloomuga põnevad sündmused ja tegevused. Festivali eesmärk on piirkonna ettevõtjate ja ürituste koondamine ühise nö. turundusmütsi alla, et seeläbi jõuda suurema hulga tarbijateni. Turunduskulud katavad LEADER-projekti vahendid ja kohalikud omavalitsused ning ettevõtjatele on festivali programmist osavõtt tasuta. See on hea võimalus end turismi madalhooajal pildile tuua ning muuhulgas õppida tundma ka oma kogukonna teisi turismiasjalisi.

Kutsume Teid üles 2019. aasta sügisel oma sündmused Porikuu festivaliga liitma! Tänaseks oleme võtnud kokku möödunud aasta õppetunnid ning alustanud tööd selle nimel, et seekordne festival tuleks veelgi vägevam. Lisaks laiendame ka festivali piire, mis tähendab, et tänavune Porikuu festival laiub Tallinnast Haapsaluni.

Et kõik küsimused ja ettepanekud saaksid ühiselt läbi arutatud, korraldame festivalil osalemisest huvitatutele arutelu 24. mail, kell 13-16 Laitse Rallypargis.

Lennukaid mõtteid ja kohtumiseni Laitses!

Lisainfo ja registreerimine

Head uudised! Valminud on Loode-Eesti toidukaart! 

Toidukaarte jagavad külastajatele tasuta kaardil esindatud toidutootjad aga pakume kaarte jagamiseks ka teistele osapooltele, nt piirkonna kauplused, toitlustusasutused, turismiettevõtted jt. Palun andke oma soovist teada ja lepime kokku, kuidas saame kaardid teieni toimetada:
Ede Teinbas +372 58 085 407;
e-post ede@vomentaga.ee
Kerli Lambing +372 50 504 44;
e-post kerli@vomentaga.ee.


Kaarte saab ka ise välja printida (A4 formaadis) ja kokku voltida.

Kutsume Lääne-Harju Koostöökogu piirkonna väikeettevõtjaid ÄRIPLAANI KOOSTAMISE KOOLITUSELE!

Lääne-Harju Koostöökogu meetmest 1.2 "Tooted ja teenused" ettevõtluse arendamiseks tehtavate investeeringute jaoks toetuse taotlemisel on üheks nõutavaks dokumendiks äriplaan. Lisaks on äriplaani olemasolu nõutav mitmete teiste toetuste ja laenude taotlemisel.

Koolitus toimub Paekalda Puhkekeskuse Paadikuuri saalis kahel järjestikusel neljapäeval 30.05 ja 06.06.2019 kell 12.30-18.00!

Lisainfo ja registreerimine

Rahvusvahelise koostööprojekti "Ringmajandus maapiirkonnas" õppereis Eestisse toimub 3.-6. juunil 2019

Projekti partneritele tutvustatakse parimaid näiteid Lääne-Harju Koostöökogu piirkonnas ringmajandusega tegelevatest ettevõtetest. Kui te olete õppereisil või mõnel selle külastusel osalemisest huvitatud, võtke palun ühendust projektijuhiga - Kadri Kurm, telefon 56698602, kadri@hkt.ee

Teised sündmused

Lääne-Harju Koostöökogu Facebook
Lääne-Harju Koostöökogu veebileht
Jaga Facebookis
Edasta kirja teel
Autoriõigus © 2019 Lääne-Harju Koostöökogu