Copy
Vaata uudiskirja oma brauseris

Head Lääne-Harju Koostöökogu liikmed ja uudiskirja tellijad!

Aasta teine pool on Lääne-Harju Koostöökogus olnud jällegi väga tegus. Koostööprojektide abiga oleme saanud inspiratsiooni ja vahetanud kogemusi kolleegidega nii Põhja-Iirimaal, Lätis kui ka siinsamas Eestis. Novembri lõpus toimus teine konverents sarjast "Turvaline kogukond".

Sügiseses taotlusvoorus kiideti Lääne-Harju Koostöökogu juhatuse poolt heaks 10 projektitoetuse taotlust kogusummas 280 555.94 eurot. Koos taotlejate omaosalusega investeeritakse piirkonda kokku 479 736.45 eurot. Soovime taotlejatele edu projektide elluviimisel!

Detsembris on Lääne-Harju Koostöökogu tegevmeeskond (kordamööda) puhkusel. Puhkusegraafik ja asendamise infoPalun arvestage, et puhkuse perioodil võib e-kirjadele ja kõnedele vastamine võtta veidi rohkem aega!

Kaunist jõuluootust, hingerahu ja soojust!

Valik jõulukuu sündmusi Lääne-Harjumaal!

25.02-01.03.2018 toimub rahvusvahelise koostööprojekti 5*Nature turismiettevõtjate õppereis Soome Põhja-Satakunta piirkonda

Õppereisi põhieesmärk on tutvuda Soome loodus- ja aktiivturismiga talvel - saani- ja mootorsaanisõidud, jääl kalastamine, saun ja talisuplemine, sisesuusatunnel, looduskeskused ja geopark. Samas näidatakse häid näiteid toidu- ja kultuuriturismist ning kohaliku toorme väärindamisest.

Sellele õppereisile ootame eelkõige loodus- ja aktiivse turismiga tegelevaid ettevõtjaid/MTÜsid.

Õppereisil osalemise eelduseks on hea inglise keele oskus vähemalt suhtlustasandil.

Lääne-Harju Koostöökogu katab kuni 5 osaleja reisikulud alates Tallinna lennujaamast või sadamast ja majutuskulud. Reisiga kaasnevad kulud toitlustusele, reisikindlustusele ja Eesti-sisesele transpordile tuleb katta osalejatel endil. 

Õppereisil osalemiseks ootame vabas vormis lühikest avaldust (max 1 A4). Avalduses palume kirjeldada oma seniseid tegevusi ja tulevikuplaane ning põhjendada oma ootusi õppereisile - miks soovite sellel osaleda ning kuidas saadud teadmisi ja kogemusi tulevikus kasutate. Avalduse palume saata hiljemalt 06.01.2019 aadressile ede@vomentaga.ee.

Lisainfo õppereisi ja kandideerimise kohta

Eelinfo 2019. aasta taotlusvoorude kohta!


Järgmisel aastal on Lääne-Harju Koostöökogu rakenduskavaga planeeritud toetustaotluste vastuvõtmiseks korraldada kaks vooru, vastavalt 01. - 08. aprill 2019 kell 17.00 ja 30. september - 07. oktoober 2019 kell 17.00.
Taotlusvoorude avamise ettevalmistamise ja teavitustegevustega alustame aasta alguses.

Porikuu festival 2018 on nüüdseks lõppenud!


Kokku toimus festivali raames 83 sündmust, mida külastas umbes 5000 inimest, mis ületas mitmekordselt esialgseid ootusi. Suur-suur tänu kõigile, kes festivali oma sündmusega rikastasid.
Porikuu festivali 2019 ettevalmistavad tegevused algavad uue aasta alguses!
5. detsembril 2018 toimus Jänedal LEADER visioonikonverents „Kuidas kohapeal arukalt otsustada?“ Seminaril arutleti LEADER lähenemise arengusuundade üle. 

Kogukonna juhitud kohaliku arengu (CLLD) multifondide lähenemise kohta saad rohkem lugeda: http://vomentaga.ee/clld
Konverentsi ettekanded
Harjumaa aasta tegija 2018 tunnustused on kätte antud!
Kohaliku omaalgatuse programmi uus taotlusvoor toimub 2019. aasta kevadel. 2018 sügisvoorus rahuldatud taotluste info.
LEADERit on märgatud - Google kaardi abiga saad külatada põnevaid toetust saanud objekte üle kogu Eesti!
Lääne-Harju Koostöökogu Facebook
Lääne-Harju Koostöökogu veebileht
Jaga Facebookis
Edasta kirja teel
Autoriõigus © 2018 Lääne-Harju Koostöökogu