Enquêteonderzoek
Panteia heeft een standaard vragenlijst ontwikkeld die in alle branches kan worden ingezet. Aan de vragenlijst kunnen branche-specifieke vragen worden toegevoegd met betrekking tot de huidige situatie.
We werken voor en met brancheorganisaties. Via de brancheorganisaties willen we in contact komen met ondernemers en hen vragen om mee te werken aan het onderzoek. Daar waar we dat nu doen is de bereidheid van ondernemers groot.
We herhalen dit onderzoek elke 2 weken om zo goed de trends te kunnen laten zien. In een later stadium kan deze frequentie waarschijnlijk terug naar eens per maand.
De kosten voor de enquête op basis van de vragenlijst bedragen EUR 3.000 excl. BTW voor de eerste meting en EUR 1.500 excl. BTW voor iedere vervolgmeting. Voor aanvullend maatwerk (extra enquêtevragen en/of speciale rapportagewensen of aanvullende telefonische interviews) worden aanvullende kosten gerekend.
|